Ці машини наскрізь просякнуті духом реггі
і американських хай-веїв.
Вони проповідують свободу від усіх стереотипів
і любов до авантюр...

  • Pontiac Vibe
  • Pontiac Sanbird
  • Pontiac Montana
  • Pontiac Grand Am
  • Pontiac G6
  • Pontiac Fiero
  • Pontiac GTO
  • Pontiac Grang Prix
  • Pontiac Firebird

Pontiac Grand Am - компактна модель, зі спортивним зовнішнім виглядом і безліччю функцій

Стандартна комплектація включає гідропідсилювач керма, підсилювач гальм передні дискові, Turbo Hydra-Matic передач, повний комплект приладів і 301 Понтіак кубічних дюймів двигун V8 з двома карбюратор і 140 кінських сил (100 кВт), поряд з уже звичайним комфортом, таким як електричні склопідйомники і сидіння, нахили керма, люк, круїз-контроль і інші предмети. Далеко не всі були внесені зміни на 1979 рік, крім нормальної обробкою змін і зниженням стандартної трансмісії для Buick 231 кубічних дюймів V6 і комплектація трьох-ступінчастою механічною коробкою передач.

Pontiac Grand Am 1985Нова в 1979 році чотирьох-ступінчаста механічна коробка поставляється з 150-сильним 301 чотири стовбури в 49 штатах. У Каліфорнії, тільки автоматична коробка передач була доступна і двигун пропозиції включені стандартні Buick 231 V6 з двома карбюратор (знову ж таки, тільки перераховані в стандартній комплектації) і 110 кінських сил (82 кВт) або додатково 305 Chevy V8 потужністю 160 кінських сил (120 кВт ) з чотирма барель карбюратора. Усередині приладова панель була замінена матовою алюмінієвою обробкою, калібрувальні межі змінилося з срібла з чорними літерами на чорний фон з білими буквами і цифрами.

1980 рік був фінальним для другого покоління Grand Am. Чотирьох-дверний седан був виключений, залишивши тільки двох-дверне купе який отримав лише незначні зміни зовнішнього вигляду. Grand Am був припинений після 1980 року і був замінений utimately STE версії 6000 Pontiac У 1985 році, Pontiac повторно використовує Grand Am як назва нового компактного автомобіля для заміни старіючого і непопулярного Phoenix. У 1988 році, передні ремені безпеки були перенесені зі стійок до дверей. Абсолютно нові передні і задні фасції, а також редизайн інтер'єру в 1989 році. Grand Am був перероблений і в 1992 році: потужність двигуна, швидкий старт, 5 ступінчаста коробка передач (або 3 ступ автоматична).

Pontiac Grand Am 2005В 1992-1996 роки Grand Am змінює дизайн, інтер'єр, добавляються новинки електроніки, 3-ступінчаста автоматична коробка була скинута на 96, і 4-ступінчастою автоматичною ознаками стандарт контролю тяги. Денні ходові вогні з автоматичним управлінням освітленням були знову стандартної на всіх Гранд Ams.

У 1999 році Grand Am був змінений ще раз - п'ята поколінні. Довжина була скорочена незначно, але колісна база виросла більш ніж на три дюйми (76 мм). Підвіска тепер повністю незалежна. У 2001 році був виключений SE2, нове сімейство стереосистеми Delco і новий дизайн коліс. Останній Pontiac Grand Am зійшов з конвеєра в 2005 році. Автолюбителям запам'яталася як компактна модель, зі спортивним зовнішнім виглядом і великою кількістю функцій за розумною ціною.

 

Купити Pontiac в Україні

Яндекс.Метрика