Ці машини наскрізь просякнуті духом реггі
і американських хай-веїв.
Вони проповідують свободу від усіх стереотипів
і любов до авантюр...

  • Pontiac Vibe
  • Pontiac Sanbird
  • Pontiac Montana
  • Pontiac Grand Am
  • Pontiac G6
  • Pontiac Fiero
  • Pontiac GTO
  • Pontiac Grang Prix
  • Pontiac Firebird

Nissan в США

Автомобільний ринок США можна охарактеризувати як розвинений і насичений. Вісім автомобілебудівних компаній роблять країну одним з найбільших виробників і одночасно споживачів автопродукції. При цьому поряд з Ford Motor і іншими гігантами в США з успіхом продаються і машини зарубіжних марок.

Так, гідно представлені на ринку продукти автопромисловості Японії, зокрема Nissan. «Експансія» цієї компанії в Сполучені Штати почалася ще в кінці п'ятдесятих років. Експортом легкових автомобілів справа не обмежилася - японські транспортні засоби сьогодні випускаються і американського виробництва.

За роки присутності на американському ринку марка не раз його завойовувала. Серед найсуттєвіших досягнень: величезна популярність Sunny серед місцевих жителів в сімдесятих і визнання Nissan Altima кращою машиною 2002 року в Північній Америці.

Говорячи про історію марки в США, можна відзначити кілька важливих дат. До зміцнення позицій Nissan на автомобільному ринку США привело створення там в 1960-м представництва Nissan Motor Corporation, через дев'ятнадцять років відбулося підставу Nissan Design International і в наступному десятилітті Nissan Research & Development, Inc. Важливе значення мало і освіту в шістдесятих Nissan Mexicana. Ця компанія відіграла помітну роль в експортному «завоюванні» США.

Виробництво ж «японців» безпосередньо в Сполучених Штатах активно почалося в вісімдесятих роках. На початку десятиліття запрацювала «стратегічна база» Nissan Motor Manufacturing Corp. На ній незабаром стали випускати модель Datsun. А в дев'яностих роках була заснована «штаб-квартира», яка курирує всі операції корпорації на американському ринку. Це Nissan North America.

Дочірні підприємства азіатського концерну не завжди відрізнялися відокремленої політикою - вони впроваджували спільні проекти з іншими виробниками. Наприклад, на початку дев'яностих майбутній творець Juke презентував мінівен Quest, створений спільно з Ford.

Купити Pontiac в Україні

Купити Ford в Україні

Яндекс.Метрика