Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Велика частина власників, які купили модель Pontiac Vibe, можуть зізнатися в коханні цьому автомобілю. Сідаючи за кермо такої машини, відразу відчуваєш впевненість в тому, що вона тебе не підведе.

Один погляд на панель приладів, і побачивши «колодязі» спідометра, тахометра, розумієш, що це не просто засіб пересування - відчувається характер. Оформлення відповідає харизмі Vibe - він динамічний, по-спортивному жвавий. Це відчувається при їзді на ньому.

Навіть якщо ви прихильник динамічної їзди, не обов'язково купувати BMW, Pontiac Vibe може дозволити вам отримати насолоду від всіма тими ж емоціями при їзді. Але, на відміну від представника німецького автопрому, в салоні «американця» відчуваєш себе просторіше і комфортніше. Обсяг відчувається не тільки візуально, але і фізично. Навіть люди, що володіють високим ростом або великий комплекцією, будуть відчувати себе вільно, сидячи в салоні Pontiac Vibe.

Варто відзначити і багатофункціональність салону. Різні варіанти трансформації, завдяки яким, наприклад, з сидіння можна зробити столик, що буває просто незамінним при відпочинку на природі. По всьому простору можна знайти велику кількість різних відділень і кишень, що дозволяють зберігати безліч всяких корисних речей.

Позитивними сторонами моделі є високі показники оглядовості, комфортабельність в тривалих поїздках і відмінна керованість.

Вайб відмінно відчуває себе на трасі, показуючи хорошу динаміку для такого класу автомобіля, така ж ситуація і при русі в місті - компактність, економічність, плюс відмінна маневреність. Для тих, хто збирається придбати Понтіак Вайб, але перебуває в роздумах через запчастин, то не варто переживати з цього приводу. Більша частина компонентів авто від Toyota. У Понтіак Вайб силовий агрегат і ходова від японського автовиробника. В цілому цей автомобіль стане надійним чотириколісним другом для будь-якого водія.

Прочитано 845 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14