Відгук про Понтіак Гран Прі (Pontiac Grand Prix) 2004 року

Так сталося, що став щасливим володарем Pontiac Grand Prix 2004 року. Модель оснащена двигуном об'ємом 3,5 літра, один звук якого викликає бажання володіти цим автомобілем. Відразу хочу відзначити відмінну маневреність і стійкість машини. Під час їзди не покидає відчуття, що авто просто чіпляється до траси. Швидше за все, такі характеристики досягаються за рахунок низького центру ваги і більш широкої задньої колії в порівнянні з передньої.

Авто оснащується жорсткої спортивною підвіскою, їзда з якої не дуже комфортна на дорозі з поганим покриттям, але там де воно ідеально, відчуваєш неймовірні емоції. Мотор поводиться дуже приємно, саме так, як тобі потрібно, хочеш «тиснеш», хочеш їдеш спокійно, в будь-якому випадку він реагує нормально. Хоча величезною потужність назвати не можна, 200 коней це в принципі не так то й багато для такої масивної машини.

Хочеться відзначити місткий багажник, який при складених задніх сидіннях дає можливість перевозити досить довгі і габаритні вантажі. Таке ж відчуття від широко відкриваються задніх дверей.

У салоні представлена ​​велика кількість всяких корисних і зручних «булочок» і дрібниць. Наприклад, блокування захлопування дверей, коли ключ вставлений в замок запалювання і інші корисні «зручності». Вельми якісна звукова система, в якій присутня цікава можливість, разом з набором швидкості, зростає і гучність програвання музики.

З невеликих недоліків хочеться відзначити бічні дзеркала маленького розміру - страждає оглядовість. Пристойний витрата бензину в міському циклі, але тут виручає невибагливість двигуна до октанового числа. Бардачок і ніші в передніх дверях автомобіля з працею можна назвати зручними.

Як і багатьох інших американських моделей, встановлено обмеження швидкості на позначці 180 км / год, принцип роботи полягає в зниженні швидкості подачі палива в мотор. А взагалі, Pontiac Grand Prix відмінна машина для щоденного використання або для того, щоб просто отримати насолоду від поїздкою куди-небудь, при цьому авто не забуває про свої легендарні спортивні коріння.

Прочитано 499 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Яндекс.Метрика