Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Модель Pontiac Grand Prix, випущена в 1993 році, під капотом мотор об'ємом 3,1 літра, що працює в комплекті з 4-ступінчастим "автоматом". Електрорегулювання стекол, дзеркал і водійського сидіння. Машина була куплена в 2007 році з пробігом 194 тис. Миль (більше 300 тис. км).

Досить просторий і зручний салон, наприклад, якісно і інформативно зроблені прилади. Для задніх пасажирів досить місця, але як на мене, то сидіння завузькі. Понтіак впевнено йде по трасі, досить непогано в місті, потужності двигуна досить для ривка при необхідності. По трасі їхати на автомобілі одне задоволення. При цьому витрата виходить близько 9 по шосе і 13 в місті. Варто обмежувач швидкості, який дозволить розігнатися понад 180 км / год.

Зовнішній вигляд машини досить непоганий, але нічого примітного - традиційний американський автомобіль. Висока посадка, чиркнути щось днищем проблематично. Сидіння водія зручно, доводилося проробляти близько 300 км без єдиної зупинки, при цьому відмінно себе відчував. Був помічений недолік світла, як на мене міг би бути і потужніший.

Після того як був куплений Понтіак особливих проблем з ним не виникало. Змінювалися стійки, причому, коли здійснювалася заміна, було помічено, що до цього стояли заводські. Після того, як було проїжджу більше 20 тис. Кілометрів, довелося поміняти генератор. А так в основному стандартні заміни: масло, фільтр і т.п. Варто відзначити один цікавий факт, незважаючи на свій похилий вік Grand Prix взагалі не бере масло, ще не разу не довелося його доливати. Заміни були, а доливати масло не доводилося.

В цілому, Pontiac Grand Prix вельми непоганий, невибагливий і надійний автомобіль для того щоб переміщатися. Але машина вже, м'яко кажучи, старовата, хочеться взяти щось новіше, хоча дружина проти. Можливо, залишу Понтіак їй, а собі куплю щось краще.

Прочитано 608 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14
Яндекс.Метрика