Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Бажання купити великий комфортний, потужний і досить рідкісний автомобіль привело мене до придбання Pontiac Bonneville 3.8 AT, який підвернувся мені абсолютно несподівано і по цілком привабливою ціною. Не довго роздумуючи, я вирішив купити цю машину, тим більше що продав мені її хороший знайомий, який переїжджав в іншу країну. З машиною я був уже трохи знайомий ще до покупки, але після того як я сів за кермо і сам на ній поїздив враження стали ще більш яскраві.

Перше враження справили розміри машини, особливо всередині. Зовні вона велика, але в салоні здається ще більше. Одним словом авто просто величезна. Для людей які люблять комфорт і простір це відмінний вибір. На цій машині дуже комфортно їздити навіть великою компанією на далекі відстані, хоча значна витрата палива активно перешкоджає далеких поїздок. Значні габарити авто роблять його незручним при парковці в умовах, міста, тому я намагаюся не виїжджати в місця де дуже щільний рух і не де припаркуватися.

Крісла в салоні дуже зручні і обтягнуті якісною шкірі, яка навіть після більше 10 років експлуатації практично не зносилася, по крайней мере в машині яка потрапила мені. Крім комфорту і простору мені дуже сподобалися ходові якості машини, не дивлячись на те, що машина далека за габаритами і формою від спортивних моделей. Підвіска забезпечує високий рівень комфорту, плавність ходу і при цьому непогано тримає дорогу на високих швидкостях, в повороти машина теж входить впевнено. Але звичайно, це не спортивна машина і не варто переоцінювати її можливості. На Pontiac можна їздити комфортно і впевнено, але для участі в гонках краще підібрати більш відповідну модель.

Представницький зовнішній вигляд додає солідності і дозволяє використовувати машину для бізнес зустрічей. На цій машині відчуваєш себе людиною з великої літери і з витонченим смаком.

Я проїздив на цій машині майже 6 років і за цей час не можу сказати, що вклав багато грошей в ремонт. Головне регулярно проходити технічне обслуговування і ремонтуватися не допускаючи серйозних поломок в дорозі. Тоді машина віддячить вам надійною роботою протягом багатьох років навіть при активній експлуатації. Я використовував тільки якісні масла та інші рідини, а також витратні матеріали, що також зіграло важливу роль в експлуатації авто.

Прочитано 572 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14
Яндекс.Метрика