Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Завжди хотів купити який-небудь рідкісний автомобіль, але на щось нове або підтримане, але з малим пробігом грошей завжди не вистачало, тому я вирішив знайти щось за своїми фінансовими можливостями, але шукати переважно американські авто. 

Більшість друзів і знайомих мене наполегливо відмовляло від покупки старих і рідкісних автомобілів американського походження тому як знайти запчастини на них дуже складно, та й майстрів які б добре зналися не так багато.

Не дивлячись на всі відмовки, я натрапив на Pontiac Sunbird 3.8 AT який продавався по задовольняє мене ціною. Звичайно стан, особливо зовнішнє у машини було не дуже, але за ті гроші, що у мене були на той момент знайти нічого кращого не виходило. Сподобалося, що двигун був у хорошому стані, а обсяг 3.8 дуже навіть привертав увагу. Хоча якщо задуматися, то чекати якоїсь величезної потужності від старого американського двигуна не доводилося. Не довго думаючи я все-таки купив автомобіль і можу розповісти про свої враження від нього.

Почнемо не з самого хорошого, а саме кузова, він вже давно вимагає повної фарбування, але це дороге задоволення, тому щоб машина не іржавіла ще більше, я вирішив зачистити місця уражені корозією, поштукатурені і задути їх грунтом. Ще одним мінусом стала ходова котору. Довелося практично повністю ремонтувати, міняти амортизатори, важелі і багато інших елементів. Деякі деталі підбирав з інших машин, а деякі довелося замовляти з інтернету чекаючи по кілька тижнів. За двигуну все виявилося більш менш впорядке, довелося з'їздити на СТО, щоб налаштували роботу мотора, поміняли масло, фільтра та інші витратні матеріали.

Після того як ремонт був закінчений можна було повноцінно експлуатувати автомобіль. Як і у інших класичних американських автомобілів, комфорт в Pontiac Sunbird на висоті, обробка вже підношу і не мало, але при цьому їздити в машині приємно і комфортно. Але найбільше мені сподобався двигун, від старого мотора з пробігом близько 400 тис км я не очікував такої потужності, машина дуже добре реагує і починає розганятися при натисканні на педаль газу. Швидкісна їзда це стихія цієї машини як мені здалося. В управлінні машина сивіє себе, дуже добре надаючи впевненості водієві навіть на дуже високих швидкостях і при їзді по поганих заміських дорогах. На цій машині я їжджу на кожному кроці і повністю їй задоволений.

Прочитано 555 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14
Яндекс.Метрика