Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Американський автомобіль Pontiac Soltice підкорив мене своїм просто приголомшливим дизайном. Я закохався в цю машину з самого першого погляду, як тільки її побачив і тепер мріяв її купити. 

Про таку спортивній машині багато хто може тільки мріяти, її передній бампер зроблений неймовірно низько, що здається як, ніби між дорогою і ним немає просвіту. Зрізу після того як у мене з'явилися гроші на покупку автомобіля своєї мрії я почав шукати Pontiac Soltice. Варіантів у продажу майже не було, мені довелося чекати майже рік, поки я не знайшов Pontiac Soltice з об'ємом двигуна 2.4 літра 2007 року випуску. Машина була з невеликим пробігом, приблизно 100 тис. Км і сама машина була в хорошому стані. Утриматися я не зміг, не дивлячись на те що грошей на покупку в той момент трохи не вистачало, я вирішив взяти кредит і придбати це авто щоб мені це не коштувало.

Відразу хотів би поділитися своїми враженнями позитивними і негативними сторонами цієї машини. Дизайн, це одне з головних переваг Pontiac Soltice, завдяки якому я і зважився його купити. Дуже маленький дорожній просвіт, як для спортивної машини це добре, але тільки якщо їздити по ідеальним дорогам без найменших вибоїн, ям і горбів. Машина швидкісна і призначена для швидкої динамічної їзди, швидкість просто чудова, як і розгін. Але для інших цілей вона зовсім не підходить, тому як їздити можна тільки вдвох. Мініатюрне заднє сидіння призначене тільки для невеликих речей, які можна взяти з собою в дорогу, наприклад барсетку або пляшку води. Багажника майже немає через те що всі його місце займає складний дах. Але зате влітку їздити дуже класно. Практичності в автомобілі Pontiac Soltice немає взагалі ніякої, але зате кожен перехожий повз обертається, щоб подивитися на цю красу.

Pontiac Soltice це стиль життя і засіб для отримання задоволення від швидкісної їзди. Управляється автомобіль просто чудово, входить в повороти як укопаний без кренів і коливань на великих швидкостях. Двигуна об'ємом 2.4 літра цілком достатньо для того щоб відчувати себе за кермом справжнього спортивного автомобіля. Це машина не для пересування, а для душі, тому по мимо неї потрібно мати ще одну більш практичну, що і зробив, купивши ще одне авто. Для мене Pontiac Soltice це щось більше ніж просто автомобіль.

Прочитано 512 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14
Яндекс.Метрика