Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Купив автомобіль Pontiac G6 3.5 AT ні, тому що завжди вважав ці машини найкращими і мріяв про дану модель. Скоріше тому що захотів виділитися серед своїх друзів і знайомих, у яких переважно японські або європейські автомобілі. Машина попалася мені на автомобільному ринку, коли їздив продавати з одним його авто. Звернув увагу на зовнішній вигляд, хороший стан і відносно невелику вартість. Крім того мотор 3.5 літа мене дуже приваблював.

Після покупки до першого невеликого ремонту довелося їздити не довго. Уже через кілька днів поїхав на СТО і з'ясувалося, що потрібно міняти гальмівні диски. Проїхавши ще 5 тис кілометрів на машині відмовив електропідсилювач керма, заміна якого обійшлася недешево, крім того довелося чекати поки його доставлять з Америки. Після ремонту їжджу по сей день, вже машина пройшла близько 70 тисяч кілометрів у мене і не підводила. Але при цьому регулярно проходжу, технічне обслуговування і використовую тільки найякісніші витратні матеріали. До покупки пробіг машини становив приблизно 100 тисяч кілометрів.

Якщо говорити про враження, які подарував мені мій перший Pontiac, то це, перш за все хороша керованість, дуже пристойний радіус повороту, оригінальний добре продуманий дизайн авто, потужний мотор, гарна шумоізоляція, надійність, високий рівень комфорту. У всьому це я повністю задоволений машиною Pontiac G6 3.5 AT, яку купив зовсім випадково.

Дуже приємні відчуття доставляє буркітливий шум двигуна, який говорить про те, що під капотом знаходитися потужний мотор здатний на подвиги. Хотілося б також відзначити, що на всіх світлофорах на машину звертаю увагу, а багато любителів поганяти так і провокують натиснути на педаль газу і показати на що здатний цей монстр.

Якщо говорити про комфорт, то він на дуже високому рівні, хоча це більш спортивна машина ніж представницька, а коли їдеш здається що знаходишся всередині дорогого авто представницького класу.

Що стосується розгону, то він просто чудовий, хоча розігнатися до 200 км / год не вийшло, хоча за паспортом максимальна швидкість саме така. Але для мене це не так важливо, тому як на таких швидкостях практично ніде їздити в моєму місті. Підводячи підсумок, можу сказати що машиною повністю задоволений, не дивлячись на деякі проблеми, які були на початку. Pontiac G6 3.5 AT виправдав себе як дуже хороший автомобіль.

Прочитано 754 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14