Эти машины насквозь пропитаны духом регги
и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов
и любовь к авантюрам...

  • Pontiac Vibe
  • Pontiac Sanbird
  • Pontiac Montana
  • Pontiac Grand Am
  • Pontiac G6
  • Pontiac Fiero
  • Pontiac GTO
  • Pontiac Grang Prix
  • Pontiac Firebird

Довгий час сумнівався, але в один прекрасний момент все-таки зважився купити Pontiac Grand AM 2.3 MT 1995 року випуску, який знайшов в оголошеннях по інтернету. Своє рішення виправдовують любов'ю до американських автомобілів з самого дитинства. На новішу модель не було грошей, тому довелося купувати машину, яка вже встигла добряче поїздити. Під час покупки пробіг був 220 тисяч кілометрів, якщо вірити власнику і показаннями одометра.

Стан машини під час покупки було середнім, двигун в хорошому стані, кузов задовільний, салон чистий доглянутий, деякі проблеми були по гальмівній системі і ходової частини. Також довелося практично відразу замінити всі шини і акумулятор. У ходової частини поміняв маточину. Також довелося попрацювати з пічкою, поміняти лопнув патрубок і гальмівні циліндри.

Не дивлячись на те що машина стара і на кузові видніється багато невеликих дефектів, дуже багато перехожих обертаються щоб на неї подивитися. Вся справа в ексклюзивному дизайні, який не так часто можна побачити на дорогах.

Управляється авто дуже легко, а розгін радує своєю жвавістю не дивлячись на значний пробіг двигуна. На машині вже проїхав близько 50 тисяч кілометрів і по двигуну ще нічого не робив, крім деяких дрібних налагоджень. Ремонт кілька разів доводилося робити по ходової, але з нашими дорогами це не дивно.

Якщо говорити про втрату комфорту, то не подобатися що дуже погана шумоізоляція салону. Під час їзди на високій швидкості все чутно і в салоні не дуже комфортно. Тому я вирішив зайнятися шумоізоляцією авто самостійно. Якість обробки радує не дуже, як і безліч скрипів від пластику. Але це можна пробачити тому як автомобіль вже в пристойному віці. Деякі елементи обробки і панель приладів я обтяг шкірою.

Під капотом знаходитися дуже об'ємний двигун з потужністю 152 к.с але, не дивлячись на це витрата палива по трасі всього 8 літрів, а по місту близько 10. Це говорить про хорошу економічності. Звичайно, якщо постійно тиснути на педаль газу, а потім гальма, то витрата збільшитися як мінімум на 2 літри. В ремонті машина не така складна, як може здатися при першому знайомстві, а запчастини можна знайти на автомобільних ринках або інтернет магазинах зараз з цим проблем немає. Мій улюблений Pontiac Grand AM, а весь час поїздок жодного разу мене не підвів за що я йому дуже вдячний.

Купить Pontiac в Украине

Яндекс.Метрика