Эти машины насквозь пропитаны духом регги
и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов
и любовь к авантюрам...

  • Pontiac Vibe
  • Pontiac Sanbird
  • Pontiac Montana
  • Pontiac Grand Am
  • Pontiac G6
  • Pontiac Fiero
  • Pontiac GTO
  • Pontiac Grang Prix
  • Pontiac Firebird

Вибираючи невеликий позашляховик для міської їзди і періодичних виїздів за місто, зупинив свою увагу на автомобілі американського виробництва Pontiac Torrent. Спочатку мене багато друзів і знайомих відмовляли від покупки американського автомобіля. Але я вирішив зробити по своєму і після перегляду кількох варіантів я купив Pontiac Torrent 2006 року випуску.

Автомобіль виявився своєрідним і абсолютно не схожим у багатьох моментах на європейські або японський авто. Але, в загальному показав себе дуже навіть добре. Після декількох років експлуатації мені все-таки довелося зробити відносно невеликий ремонт ходової частини, замінивши кульові опори. За правилами у них потрібно шприцевать масло через спеціальні тавотніци, але я цього не робив, так як завжди користувався європейськими автомобілями, в яких це робити не потрібно. В іншому машина показала себе як дуже надійна і довговічна.

На машині їздив дуже багато, часто на море разом зі своєю сім'єю на відстань 2 тис. Кілометрів в обидва боки і машина ні разу не підвела нас. Не дивлячись на те, що автомобіль американський знайти запчастини на нього не складно. Навіть якщо їх немає на автомобільному ринку, то завжди можна знайти і замовити через інтернет з доставкою додому.

Що стосується ходових якостей, то вони порадували не менш ніж надійність і практичність машини. Їздити комфортно, як по асфальту, так і по легкому бездоріжжю. У салоні авто дуже комфортно, все елементи управління розташовані на зручних місцях, ергономіка на висоті, як і обробка. Все отелочние матеріали якісні, красиві і приємні на дотик. Двигуна об'ємом 3.4 літра в поєднанні з автоматичною коробкою передач цілком достатньо для динамічної і комфортної їзди. Звичайно, від автомата не варто очікувати чогось надприродного, але працює він дуже навіть пристойно. Витрата палива відповідає обсягу і потужності автомобіля. По місту до 15 літрів по трасі 9-10 літрів. На далекі відстані витрата виявляється вельми відчутним, але тут потрібно вибирати між економією і рівнем комфорту. Жодна європейська малолітражка не дозволить відчувати себе так само комфортно, як і в автомобілі Pontiac Torrent. Багажник у машини значний, тому завжди влазили багаж і різні речі. Одним словом машиною повністю задоволений. Спочатку потрібно було трохи звикнути щоб відчути всі переваги цього авто.

Купить Pontiac в Украине

Яндекс.Метрика