Ці машини наскрізь просякнуті духом реггі
і американських хай-веїв.
Вони проповідують свободу від усіх стереотипів
і любов до авантюр...

  • Pontiac Vibe
  • Pontiac Sanbird
  • Pontiac Montana
  • Pontiac Grand Am
  • Pontiac G6
  • Pontiac Fiero
  • Pontiac GTO
  • Pontiac Grang Prix
  • Pontiac Firebird

Відгук про Понтіак Гран Прі (Pontiac Grand Prix) 1993 року

Модель Pontiac Grand Prix, випущена в 1993 році, під капотом мотор об'ємом 3,1 літра, що працює в комплекті з 4-ступінчастим "автоматом". Електрорегулювання стекол, дзеркал і водійського сидіння. Машина була куплена в 2007 році з пробігом 194 тис. Миль (більше 300 тис. км).

Детальніше...

Відгук про Понтіак Гран Прі (Pontiac Grand Prix) 2004 року

Так сталося, що став щасливим володарем Pontiac Grand Prix 2004 року. Модель оснащена двигуном об'ємом 3,5 літра, один звук якого викликає бажання володіти цим автомобілем. Відразу хочу відзначити відмінну маневреність і стійкість машини. Під час їзди не покидає відчуття, що авто просто чіпляється до траси. Швидше за все, такі характеристики досягаються за рахунок низького центру ваги і більш широкої задньої колії в порівнянні з передньої.

Детальніше...

Відгук про Понтіак Бонвіль (Pontiac Bonneville) 1994 року

Коли автомобіль купувався, продавцю було поставлено умову, Понтіак буде повернений, якщо він не влізе в гараж. Довгий час довелося звикати, до м'яко кажучи, великим габаритам Pontiac Bonneville. У 6-метровий гараж машина з працею містилася.

Детальніше...

Відгуки про Понтіак - Pontiac Solstice 2008 року

Такі автомобілі, як Pontiac Solstice купують не для того щоб пересуватися, а щоб отримувати задоволення від їзди. А якщо це кабріолет, то позитивні емоції можна помножити надвоє. Двухдверная і двомісна модель найчастіше купується в якості другого автомобіля, так як для звичайного транспортного засобу він вельми не практичний.

Детальніше...

Відгук про Понтіак Вайб (Pontiak Vibe) 1.8i 2005

Намір придбати Вайб з'явилося після близького знайомства з цим автомобілем, власником якого був друг, дуже схвально висловлювали про придбану півроку назад машині. Спочатку Понтіак Вайб залишив враження маленького, але через деякий час думка змінилася.

Детальніше...

Pontiac Sunbird 3.8 AT 1994 року.

Завжди хотів купити який-небудь рідкісний автомобіль, але на щось нове або підтримане, але з малим пробігом грошей завжди не вистачало, тому я вирішив знайти щось за своїми фінансовими можливостями, але шукати переважно американські авто. 

Детальніше...

Купити Pontiac в Україні