Ці машини наскрізь просякнуті духом реггі
і американських хай-веїв.
Вони проповідують свободу від усіх стереотипів
і любов до авантюр...

  • Pontiac Vibe
  • Pontiac Sanbird
  • Pontiac Montana
  • Pontiac Grand Am
  • Pontiac G6
  • Pontiac Fiero
  • Pontiac GTO
  • Pontiac Grang Prix
  • Pontiac Firebird

Pontiac Firebird -представник епохи muscle cars 1967-2002 рр

Pontiac Firebird – модельный ряд 1967-69 года

Pontiac Firebird 1967Pontiac Firebird 1967Модель Pontiac Firebird була близнюком іншого автомобіля концерну General Motors - Chevrolet Camaro. Як і більша частина автомобілів того часу, дизайн машини за формою нагадував пляшку «Coca-Cola». Якщо порівняти фотографії Camaro і Firebird модельного ряду того року, то можна побачити, що автомобілі дуже схожі.

Pontiac Firebird не оснащуються «окремими» бамперами, вони у нього були вбудовані в передню частину, крім того, від іншої моделі компанії Pontiac GTO йому дісталися задні ліхтарі.

Машина з'явилася на ринку в 1967 році, пропонувалися версії в кузові кабріолет і купе. Незважаючи на гаряче бажання Pontiac займатися виробництвом власної моделі двомісного спортивного купе, використовуючи в якості прообразу концептуальну модель Pontiac Banshee, керівництво General Motors відмовило в такій ініціативі, щоб не з'явилася модель, яка стане прямим конкурентом Chevrolet Camaro. В силу таких обставин у Camaro і Firebird була загальна F-платформа (F-body). Pontiac нічого не залишалося, як змиритися з таким рішенням, але інженери компанії почали модернізувати платформу, як візуально, так і технічну наповнює.

Детальніше...

Pontiac Grand Prix - родоначальник довгих капотів

Pontiac Grand Prix - модельний ряд 1962-68 року

Pontiac Grand Prix 1962Модель Pontiac Grand Prix з'явилася в 1962 році. Одним з основних творців цієї моделі став головний інженер компанії Pontiac Джон Делорейн. Grand Prix по дизайну дуже схожий на іншу модель компанії - Pontiac Catalina. Grand Prix виділявся хромованими елементами кузова і спортивним оформленням інтер'єру

Під капотом люксового авто встановлювався V-подібний 8-циліндровий двигун Bonneville об'ємом 6,4 літра, що розвиває потужність 303 л.с .. Додатково можна було замовити більш потужний варіант Tri-Power, потужність якого становила 348 к.с. Підвищена потужність досягалася завдяки наявності трьох карбюраторів: під час стандартного режиму їзди функціонував тільки один карбюратор, а в разі різкого натискання на педаль газу, починали працювати ще два карбюратора.

В кінці року з'явилася ще одна модифікація Grand Prix, яка оснащувалася 6,9-літровим V-образним 8-циліндровим силовим агрегатом і потужністю 320 к.с. працює в парі з 4-х ступінчастою КПП.

Детальніше...

Pontiac GTO - автомобіль, який зробив з компанії легенду

Pontiac GTO 1964Перший екземпляр моделі Pontiac GTO був випущений в 1964 році. Цей автомобіль став першим представником так званих muscle cars і почав нову еру в американському автомобілебудуванні. Саме після виходу цієї моделі з'явилася величезна кількість подібних автомобілів від інших виробників з США.

GTO створювався на базі іншої моделі - Pontiac Tempest. Компанія Pontiac була підрозділом General Motors (GM), в силу чого розробка нових моделей обмежувалася рамками корпоративних правил цього автоконцерну.

Так, наприклад, на моделі в середньорозмірний кузові не дозволялося встановлювати двигуни, обсяг яких перевищував 330 куб. дюймів - близько 5,37 літра. У компанії Pontiac вирішили знайти спосіб обійти це «безглузде» обмеження і таки знайшли його.

Детальніше...

Історія моделі Pontiac Fiero

Pontiac GTO 1983З появою компактних японських спортивних моделей, що відрізнялися непоганими динамічними характеристиками, яскравим дизайном і головне - доступною ціною, американські автовиробники починають розробляти свої власні моделі такого рівня. В кінці 70-х років таку програму ініціював найбільший американський концерн General Motors. Результатом такої програми стало двомісне купе Pontiac Fiero, що з'явився на ринку в 1983 році. Однією з причин, по якій цей автомобіль потрапив в історію автомобільної промисловості США, стала особливість кузова. Fiero був першим американським автомобілем, кузов якої був виконаний з пластикових елементів, що встановлюються на сталевий каркас.

Низкою факторів, що спонукали створення подібної моделі, стали федеральні закони, норми яких посилювали показники економічності і безпеки вироблених автомобілів.

Детальніше...

G6 - спортивний комфорт

Pontiac G6 2005G6 стартував в 2005 році, маючи 2 рівня: основа "V6" і спортивний "GT". Базові моделі були відмінно обладнані: центральний замок, склопідйомники, дзеркала включається без ключа, з шістьма динаміками CD стерео, ємність драйверів сидіння, кондиціонер і задні сидіння. GTs додав стерео Monsoon з вісьмома спікерами, дистанційний пуск, ABS і контроль тяги. Автоматична коробка передач, з можливістю підключення ручного режиму. Понтіак робить ставку на комфорт водія.

У 2006 році G6 трансформується: додали 2 новітніх рівня обробки і дві нові форми кузова, купе і з прибирається твердим верхом кабріолет. Купе і кабріолети були доступні в GT і GTP версіях.

Детальніше...

Pontiac Grand Am - компактна модель, зі спортивним зовнішнім виглядом і безліччю функцій

Pontiac Grand Am 1972Pontiac Grand Am є середнім автомобілем, базований на платформі GM. У 1980 році, його змінив 6000 Pontiac, а в 1985 році - Grand Am змінив Pontiac Phoenix. Це був найбільш продаваний автомобіль Pontiac і пізніше замінений Pontiac G6, названого як 6-го покоління Grand Am. Неординарний Grand Am був випущений восени 1972 роки як модель 1973 року. Платформи включали видалення бесколоночного седана в зв'язку з пропонованими федеральними стандартами перекидання.

Grand Am, інтеграція двох моделей Pontiac "Гранд" означає «Гран-люкс» і «Am» «Trans Am", була винайдена як протест Америки на європейський розкіш спортивних седанів. Особливістю Pontiac Grand Am +1973 був неповторний еластичний уретан передній панелі центру носа ( іменований ніс "Endura"), який був податливий і може повернутися до своєї первісної форми посля незначного зіткнення.

Детальніше...

Купити Pontiac в Україні