Ці машини наскрізь просякнуті духом реггі
і американських хай-веїв.
Вони проповідують свободу від усіх стереотипів
і любов до авантюр...

  • Pontiac Vibe
  • Pontiac Sanbird
  • Pontiac Montana
  • Pontiac Grand Am
  • Pontiac G6
  • Pontiac Fiero
  • Pontiac GTO
  • Pontiac Grang Prix
  • Pontiac Firebird

Опис, характеристики, проблеми Ford Expedition

Ford ExpeditionНастав 1997 рік і фірма-виробник фордовских авто «Ford Motor Company» створила новий автомобіль. Ним став габаритний SUV, який іменується як Ford Expedition. Це гідна заміна Форда Бронко (Ford Bronco). Планувалося, що дане авто буде скажімо так серединою габаритного Форд Екскуршн і компактного Форд Експлорер. У 2005 році Ford Excursion припинили випускати. В той момент Експедішн і знайшов звання найбільшого позашляхового авто. За основу Ford Expedition був узятий вантажівка. Машина могла разом з причепом виконувати своє переміщення.

Детальніше...

Японські авто на американському ринку

У США існує кілька великих концернів, готових запропонувати місцевим покупцям машини будь-якій комплектації з різноманітними характеристиками. Однак в Сполучених Штатах все більшої популярності набувають японські автомобілі.

Детальніше...

Золотий Pontiac Trans Am

Що тільки не роблять автолюбителі, а також автовиробники, щоб надати транспортному засобу унікальний вид, зробити його самим стильним і помітним. Для додання машині індивідуальності здійснюється прикраса автомобіля з використанням всіляких декоративних елементів, виконується креативний тюнінг. Існує багато прикладів, коли машину перетворювали в зразок ювелірного мистецтва, що значно підвищувало її вартість і цінність на ринку.

Детальніше...

Nissan в США

Автомобільний ринок США можна охарактеризувати як розвинений і насичений. Вісім автомобілебудівних компаній роблять країну одним з найбільших виробників і одночасно споживачів автопродукції. При цьому поряд з Ford Motor і іншими гігантами в США з успіхом продаються і машини зарубіжних марок.

Детальніше...

Чому варто вибрати Ford

Ford вважається однією з кращих бюджетних марок. Вони доступні за ціною, і їх обслуговування також часто обходиться дешевше, ніж у конкурентів. При цьому для їзди він цілком комфортний, оскільки володіє цілим набором функцій. Салон не пропускає шуму дороги, крісла зручно посаджені, в салоні просторо, а сама машина легка в експлуатації і чудово рухається. У Ford нормальний обсяг двигуна і невелика витрата бензину. Комплектація машини також не викликає нарікань.

Детальніше...

Купити Pontiac в Україні