Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Pontiac Vibe 2003Первое покоління Pontiac Vibe дебютувало в 2003 році. Vibe був короткий хетчбек, який в даний час позиціонується як універсал. Автомобіль з'явився в 3 моделях: початкового рівня, GT і повнопривідної моделі. Модель початкового рівня була оснащена 126-кінськими силами 1,4-літровий I4 двигун з 16 клапанами, виробництва Toyota. Цей же двигун в комплектації повнопривідної моделі з 118 кінськими силами. Модель GT був оснащений VVTL-I двигуном з 164 кінськими силами. Антиблокувальна система гальм була встановлена ​​на всі колеса і GT моделей. Бічні подушки для переднього пасажира були необов'язковими. Все Vibe моделі були оснащені 16-дюймовими шинами, протитуманними фарами, CD-плеєром і кондиціонером. Система контролю тиску на всіх шинах була встановлена ​​в 2005 році. У 2007 році повнопривідна і GT моделі були зняті з виробництва.

Pontiac Vibe 2010У 2008 році Понтіак Вайб буде доступна тільки одна модель, яка має 1,8-літровий двигун з чотирма циліндрами і 126 кінськими силами. У 2008 році Vibe оснащений 16-дюймовими шинами, кондиціонером, програвачем компакт-дисків і нахилу рульового колеса. Дві додаткові функції приходять з Vibe: сидіння зроблені з дорогої тканини і має дзеркало заднього виду. Також люк на даху і музична система з шістьма програвачами компакт-дисків.

У 2010 році Pontiac Vibe представляє собою компактний автомобіль, який в першу чергу конкурує з Ford Focus, Honda Insight, Mazda Mazda3 і двоюрідний брат Toyota Matrix (розрізнити непрофесіоналові досить важко). П'ятимісний компактний, компактний універсал і компактний кросовер - вибір за вами.

Vibe має дві лінії на 2010 рік: Базовий і GT. База - передній або повнопривідний автомобіль, GT з переднім приводом. Існує можливість вибору з двох двигунів на Vibe на основі обробки ви виберете. Якщо у вас передній привід Базова модель, ви отримуєте 1,8-літровим, 132 сильним бензиновим двигуном I4 відповідає або з п'ятиступінчастою механічною або чотириступінчастою автоматичною коробкою передач. GT поставляються з 2,4-літровим 158 бензиновим I4.

 

Прочитано 1269 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:27