Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Що тільки не роблять автолюбителі, а також автовиробники, щоб надати транспортному засобу унікальний вид, зробити його самим стильним і помітним. Для додання машині індивідуальності здійснюється прикраса автомобіля з використанням всіляких декоративних елементів, виконується креативний тюнінг. Існує багато прикладів, коли машину перетворювали в зразок ювелірного мистецтва, що значно підвищувало її вартість і цінність на ринку.

Здивувати сучасну публіку, що звикла до експериментів у сфері модернізації транспортних засобів, досить важко. Однак перському мільйонерові це, безумовно, вдалося. У 2002 році він придбав шикарний автомобіль Pontiac Trans Am. На той момент його вартість становила 38 000 євро. Власник вирішив, що найкращою прикрасою для елітної марки авто стане дорогоцінний метал. Він почав прикрашати свій спорткар справжнім сухозлітним золотом (24-каратним). Але і цього перському мільйонерові здалося мало, тому додатково автомобіль був інкрустований стразами Swarovski. Їх загальна кількість досягла 250 000. Так власник Pontiac Trans Am зробив своє авто унікальним і підкреслив свій статус.

артість автомобіля

Після настільки дорогого тюнінга ціна автомобіля істотно зросла. Власник оцінив його по 3 700 000 доларів. Це при тому, що пробіг даного транспортного засобу становить 75 000 км. Власник самого гламурного автомобіля в світі на даний момент проживає в Німеччині. Тому всім, хто бажає побачити на власні очі або навіть купити дорогоцінний Pontiac Trans Am, варто відправитися саме в цю країну. Потенційних покупців у золотого автомобіля поки немає.

Прочитано 743 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:11
Яндекс.Метрика