Notice: Trying to get property of non-object in /sites/pontiac.com.ua/components/com_k2/router.php on line 292
Японські авто на американському ринку
Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

У США існує кілька великих концернів, готових запропонувати місцевим покупцям машини будь-якій комплектації з різноманітними характеристиками. Однак в Сполучених Штатах все більшої популярності набувають японські автомобілі.

Наприклад, вже нікого не дивують представлені у вільному продажі запчастини Хонда, адже транспорт цієї марки досить часто можна зустріти на американських дорогах. Не секрет, що автолюбителі з США позитивно відгукуються про продукцію японських виробників, а багато хто навіть віддають їй перевагу в порівнянні з вітчизняними аналогами.

Американським покупцям доступні моделі брендів Nissan, Lexus, Toyota, Honda, Suzuki, а також багато інших машини. Чи не виникає проблем з обслуговуванням японського транспорту. Наприклад, завжди представлені в продажу запчастини Мазда СХ 5 або деталі, основні механізми і вузли на інші моделі авто.

До речі, саме в США першими з'явилися машини Acura, які стали спільною роботою американських і японських інженерів. А багато зразків Lexus, Subaru і інших виробників створювалися спеціально для покупця з іншого континенту, тому придбати їх можна тільки на західному ринку.

Безпека понад усе

Головною причиною популярності японських авто стала їх економічність, надійність і широкий модельний ряд, здатний задовольнити смаки кожного покупця. Але за матеріалами досліджень, опублікованими виданням Consumer Reports, особливо відзначили американці безпеку. Перші місця рейтингу дісталися «японцям», хоча в опитуванні брали участь і власники машин інших брендів, таких як Ford і Lincoln.

Виходить, що американці хоч і намагаються підтримувати вітчизняного виробника, але робити вибір на шкоду власній безпеці і комфорту не збираються.

Прочитано 1391 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:11