Notice: Trying to get property of non-object in /sites/pontiac.com.ua/components/com_k2/router.php on line 292
Відгуки про Понтіак - Pontiac Solstice 2008 року
Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Такі автомобілі, як Pontiac Solstice купують не для того щоб пересуватися, а щоб отримувати задоволення від їзди. А якщо це кабріолет, то позитивні емоції можна помножити надвоє. Двухдверная і двомісна модель найчастіше купується в якості другого автомобіля, так як для звичайного транспортного засобу він вельми не практичний.

Наприклад, мінімальний обсяг багажника в 108 літрів зменшується приблизно до 20 літрів, коли дах перебуває в складеному стані.

Найпоширеніша комплектація з 4-циліндровим двигуном об'ємом 2,4 літра, що розвиває 179 к.с. потужності. З таким силовим агрегатом в комплекті з АКПП машина розвиває максимальну швидкість близько 200 км / год, набираючи першу "сотню" за 7,2 секунди. При цьому в місті витрата складає близько 12, а по трасі 8,4 літрів.

Основною причиною для придбання подібного авто, є його прекрасний зовнішній вигляд, який виглядає досить ефектно і буде володіти таким ефектом ще багато років, такий дизайн швидко не старіє. Доповнюють картинку хромовані легкосплавні колісні диски розміром 18 дюймів.

Задній привід дозволяє повністю відчути спортивне призначення автомобіля, коли газ видавити до статі, «задок» може повести. Гарну динаміку забезпечує пристойна робота «автомата». Автомобіль трохи жестковат на дорозі, що пояснюється його спортивним характером.

Якщо потрібно возити різний багаж з собою, наприклад, за специфікою роботи, то єдине доступне місце для нього, тільки на пасажирському сидінні, місце за сидіннями, не дозволяє покласти туди нічого більшого, ніж папка для паперів. По інших кишеньок і бардачку можна розмістити ключі, CD-диски і навряд чи щось більше. Цей автомобіль для чистої їзди собі на втіху, яким можна поділитися максимум з одним пасажиром - нічого більше.

З опцій варто відзначити повний електропакет, підігрів заднього скла невеликого розміру. Шкіряна оббивка салону, кондиціонер. Крім того, позитивно можна відгукнутися про грубці в салоні, навіть при відносно невисокій температурі можна їздити з опущеним верхом. Взимку з піднятим дахом в салоні не холодно і він дуже швидко прогрівається. Надійна багатошарова дах, вбереже від холоду і інших погодних неприємностей.

Несімейна автомобіль, для тих хто хоче отримати задоволення від спортивної їзди.

Прочитано 1408 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14