Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Намір придбати Вайб з'явилося після близького знайомства з цим автомобілем, власником якого був друг, дуже схвально висловлювали про придбану півроку назад машині. Спочатку Понтіак Вайб залишив враження маленького, але через деякий час думка змінилася.

Однією з причин, по якій підійшла дана модель, став його дизайн, який сподобався мені і дружині. Після недовго тривали пошуків вдалося знайти підходящий екземпляр білого кольору, а його стан на перший погляд, виглядало хорошим. В результаті Pontiac Vibe був куплений.

За кілька років експлуатації варто відзначити переваги і недоліки даного автомобіля. Машина має досить привабливий зовнішній вигляд. Протягом тих років, в які я їздив на цьому автомобілі, хочеться похвалити його за надійність. Незважаючи на те, що автомобіль брався з пробігом, пригнаний з США, ніяких особливих проблем з технічною частиною машини не виникало. Бували невеликі поломки, але всі вони легко, швидко і дешево були усунені. Крім того, машина не вимоглива до бензину - заправлявся і 92 і 95, все було нормально.

Частенько доводилося бувати за містом і варто відзначити, що автомобіль має гарну прохідність, він жодного разу у мене ніде не застряг, на відміну від попередньої машини, що використовувалася в тих же місцях. Дуже зручний, комфортний і багатофункціональний салон, з великими можливостями трансформації.

Недоліки є, але вони не істотні. Фарбування має не дуже високу якість, можливо через різницю кліматичних умов ринків. Машина використовувалася не на тому, для якого призначалася. В результаті чого, в деяких місцях фарба покрилася павутинкою іржі. Автомобіль все таки має невеликі розміри і низький рівень шумоізоляції салону.

Прочитано 967 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14