Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Pontiac Trans Sport використовується вже протягом декількох років, до цього був такий же автомобіль. Варто зазначити, що даний автомобіль дуже надійний в експлуатації. За весь цей час не траплялася ситуація, щоб раптова серйозна поломка застала посеред дороги. Проблема виникла лише один раз, коли на початку 90-х років бензин продавали з машин, а в купленому паливі виявився мазут. Все закінчилося зливом на узбіччя і заміною паливного фільтра.

Досить потужний і пріємістий двигун - 170 к.с., що забезпечує відмінну динаміку для такого автомобіля. Машина, незважаючи на чималу масу, набирає швидкість 100 км / год приблизно за 10 секунд.

Вельми висока комфортабельність салону і відмінна шумоізоляція. Перебуваючи в дорозі, мало втомлюєшся, що забезпечується зручними і високими кріслами, які до того ж оснащені підлокітниками. Всі п'ять сідушек можна без проблем зняти і так само легко встановити назад. Любителі виїздів на природу оцінять такі можливості, а ще більше вони оцінять столик, який можна зробити з складаються сідушек. Непогано працює обігрів салону, навіть при російській лютому морозі велике салонне простір прогрівається в межах 10 хвилин.

У Понтіак Транс Спорт досить непогані аеродинамічні показники за рахунок форми кузова. Навіть при посиленому натисканні на педаль газу, авто спокійно реагує і починає також спокійно прискорюватися - без вібрацій і розгойдування, відчуваєш себе за кермом упевнено і довіряєш автомобілю.

Понтіак не раз доводив свою надійність і невибагливість. Конструкція виконана так, що калюжі глибиною по днище машини долаються без всяких проблем. Варто відзначити, що в експлуатації Транс Спорт був випадок, коли у двигуна перестали працювати три циліндри, але при цьому мотор об'ємом 3,1 літра, дозволив не просто дістатися до потрібного місця, а ще й тримати по трасі швидкість близько 150 км / год.

Прочитано 917 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14