Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Модель Pontiac Torrent одна з найбільших в класі кросоверів. Має досить презентабельний зовнішній вигляд. Примірник оснащений мотором об'ємом 3,4 літра, що розвиває 185 к.с. потужності, в комплекті з 5-ступінчастим «автоматом». Машина бралася нова в салоні.

Варто зазначити, що двигуни для цієї моделі збираються на підприємстві GM в Китаї, а повна збірка здійснюється в Канаді. Модель є практично повним аналогом Chevrolet Equinox.

Досить просторий салон, в якому досить місця для тих, хто сидить спереду і для задніх пасажирів. Варто відзначити, що в Pontiac Torrent для ніг задніх пасажирів більш ніж достатньо місця, на відміну від великої кількості інших марок і моделей. У комплектації салону присутня піч і кондиціонер. Традиційна для Понтіак червоне підсвічування приладів. Незвично розташовані кнопки електроредуктори передніх стекол - поруч з важелем перемикання передач.

Машина досить динамічно поводиться на дорозі, пріємістим. Трохи засмучує витрата, який перевищує заявлений виробником. По трасі виходить близько 10-11 літрів, але авто при цьому повністю завантажено. По місту витрата перевалює 15 літрів, що не є добре, але пробки роблять свою справу. При цьому бак всього 60 літрів, що для такої витрати мало.

За півроку експлуатації особливих нарікань Pontiac Torren не викликав. Була помічена одна суттєва проблема - помутніла охолоджуюча рідина. За ідеєю звідкись потрапило масло. Поки що можливості зайнятися рішенням не було.

В цілому, Pontiac Torrent дуже непоганий апарат. З хорошою динамікою і стійкістю, трохи похитує в поворотах, але це проблема всіх високих авто. Невибагливий до палива, але при цьому не відрізняється економічністю. Оформлення інтер'єру псує центральна панель, виконана з дуже дешевого пластику. Слабенька шумоізоляція, звук двигуна істотно віддається всередині салону. А в загальному, враження про автомобіль позитивні.

Прочитано 558 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14
Яндекс.Метрика