Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Так сталося, що став щасливим володарем Pontiac Grand Prix 2004 року. Модель оснащена двигуном об'ємом 3,5 літра, один звук якого викликає бажання володіти цим автомобілем. Відразу хочу відзначити відмінну маневреність і стійкість машини. Під час їзди не покидає відчуття, що авто просто чіпляється до траси. Швидше за все, такі характеристики досягаються за рахунок низького центру ваги і більш широкої задньої колії в порівнянні з передньої.

Авто оснащується жорсткої спортивною підвіскою, їзда з якої не дуже комфортна на дорозі з поганим покриттям, але там де воно ідеально, відчуваєш неймовірні емоції. Мотор поводиться дуже приємно, саме так, як тобі потрібно, хочеш «тиснеш», хочеш їдеш спокійно, в будь-якому випадку він реагує нормально. Хоча величезною потужність назвати не можна, 200 коней це в принципі не так то й багато для такої масивної машини.

Хочеться відзначити місткий багажник, який при складених задніх сидіннях дає можливість перевозити досить довгі і габаритні вантажі. Таке ж відчуття від широко відкриваються задніх дверей.

У салоні представлена ​​велика кількість всяких корисних і зручних «булочок» і дрібниць. Наприклад, блокування захлопування дверей, коли ключ вставлений в замок запалювання і інші корисні «зручності». Вельми якісна звукова система, в якій присутня цікава можливість, разом з набором швидкості, зростає і гучність програвання музики.

З невеликих недоліків хочеться відзначити бічні дзеркала маленького розміру - страждає оглядовість. Пристойний витрата бензину в міському циклі, але тут виручає невибагливість двигуна до октанового числа. Бардачок і ніші в передніх дверях автомобіля з працею можна назвати зручними.

Як і багатьох інших американських моделей, встановлено обмеження швидкості на позначці 180 км / год, принцип роботи полягає в зниженні швидкості подачі палива в мотор. А взагалі, Pontiac Grand Prix відмінна машина для щоденного використання або для того, щоб просто отримати насолоду від поїздкою куди-небудь, при цьому авто не забуває про свої легендарні спортивні коріння.

Прочитано 918 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14