Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Коли автомобіль купувався, продавцю було поставлено умову, Понтіак буде повернений, якщо він не влізе в гараж. Довгий час довелося звикати, до м'яко кажучи, великим габаритам Pontiac Bonneville. У 6-метровий гараж машина з працею містилася.

В результаті, розміри машини стали практично єдиним її недоліком, все інше повністю влаштовувало. Особливо автомобіль був оцінений по достоїнству в якості весільного екіпажу. Машина привертала увагу і якісно відрізнялася від традиційних авто. Американський розкішний седан завжди привертає погляди жінок і дітей, всім своїм виглядом показуючи солідність і серйозність.

Незважаючи на свої розміри, Понтіак Бонвіль має досить непогану динаміку. Атмосферний двигун об'ємом 3,8 літра, що видає 240 к.с. дозволяє легко на старті «робити» більшу частину учасників дорожнього руху. Наявність турбіни ще позитивніше позначилося б на розгоні. Сумним нюансом є встановлений обмежувач швидкості на 180 км / год. При таких технічних даних Pontiac Bonneville економічний, витрата палива становить 15-17 літрів бензину з включеним кондиціонером.

Салон виглядає під стать екстер'єру, розкішний шкіряний салон, велика кількість простору для тих, хто сидить спереду і ззаду. У машині можна з комфортом розміститися цілої сім'ї, при цьому ніхто не буде сидіти «на головах». Дуже якісна і ефективна підсвічування салону. Правда шкіряний салон вимагає ретельного догляду.

Навіть тривале перебування за кермом у далеких поїздках не втомлює - дуже комфортабельне сидіння водія і круїз-контроль дають можливість подорожувати, відпочиваючи. У Москві можна без проблем знайти все необхідні деталі для Понтіак, та й особливих проблем з експлуатацією не виникає. Машина невибаглива до якості палива, надійна. Ще одним важливим плюсом є значна висота підвіски, якій не страшні ями, у великій кількості зустрічаються на наших дорогах.

Прочитано 928 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14