Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Вибір автомобіля для мене почався з періоду довгого накопичення капіталу. Приїхавши на авторинок, серед убитих в мотлох авто, я побачив це чудо. Інакше як випадковістю це не назвеш, тому що такі машини в нашій країні взагалі рідкість. Машина була у відмінному стані (у власника були матеріальні труднощі, тому він з нею і розлучився). 

На морозі, а справа була взимку, вона завелася з пів обороту. Серед проблем, які я виявив при огляді машини, в ремонті потребувала ходова частина. Запчастини виписав по інтернету і отримав вже через два тижні. Поміняв фактично все. Гроші витратив порівняно невеликі. У всьому іншому машина в порядку. Перше враження від поїздки в pontiac sunfire взимку - це піч. Потужна - за кілька хвилин її роботи відчув себе як в сауні. Машина зовні виглядає дуже агресивно - справжній чоловічий агрегат! Я завжди відчуваю задоволення сідаючи за кермо цього авто. Салон для седана великий і просторий. Крісла дуже зручні. У перший час було якось навіть незвично від таких обсягів. Аудіосистема у мене в машині заводська (тільки саму магнітолу поміняв). Звук насичений, потужний.

Педаль газу дуже чутливий і двигун легко розвиває потужність. На світлофорі я легко залишаю позаду інші машини. Дуже динамічний автомобіль. Я на ньому без проблем роблю 170 км / год. Зараз «Понтіак» у мене вже у володінні два роки. Ніяких претензій до двигуна не маю. Він фактично неубіваемий. Тільки вчасно заливай масло і все. Машина сама дуже помітна, і коли їдеш ти завжди в центрі уваги.

Рontiac sunfire у мене 1995 року випуску з об'ємом двигуна 2,2 літра. Щодо витрат палива то, як я помітив, на трасі 11 літрів, міський цикл - 14 літрів. Бензин ллю 92-й. На АІ-98 машині не їде, а літає. На трасі витрата цієї марки бензину становить 9 літрів на 100 кілометрів. Кажуть, що мотор pontiac sunfire може їсти паливо і з меншим октановим числом, ніж у 92-го, але не ризикував.

Звичайно, є у машини і недоліки, але трохи. Як на мене, то підвіска у «Понтіак» жестковата. Можливо, це і виправдано на американських дорогах, але на нашому бездоріжжі приносить деякі дискомфортні відчуття. Змушений був замінити стандартні фари на галогенні. Свєта дуже не вистачало, особливо в похмуру погоду. А так, машиною задоволений на всі 100. Ексклюзив - по крайней мере, не бачив нічого подібного з часу покупки.

Прочитано 537 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14
Яндекс.Метрика