Notice: Trying to get property of non-object in /sites/pontiac.com.ua/components/com_k2/router.php on line 292
Відгук про Pontiac Firebird 1995 року
Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Машина була куплена в 2001 році з пробігом в 70 тис. Кілометрів. У момент написання відгуку було наїжджена 115 тис. Кілометрів. Pontiac Firebird став другим автомобілем в сім'ї, на якому в основному їздить дружина. Протягом декількох практично жодної серйозної проблеми з Понтіак не виникало.

Оскільки модель не є широко поширеною, доводилося чекати доставки деталей по кілька тижнів. Вдавалося уникати простоїв за рахунок регулярних профілактичних оглядів машини, що дозволяло робити замовлення заздалегідь, заміна проводилася заплановано, коли запчастини вже були, як правило, в наявності.

Найсерйозніша поломка, яка вимагала вкладень близько 500 доларів з урахуванням роботи, стало зміна набору інжекторів. Проблема поменше, але яка стала несподіванкою для нас, по закінченню зими довелося поміняти гальмівні диски. Як виявилося, «якісне» залізо на американських дисках починає «плисти» після кількох сезонів і вимагає заміни. Незважаючи на те, що візуально вони виглядали досить пристойно, під час гальмування на рульове колесо передавалася вібрація. Нові диски обійшлися недорого і витрати не варті згадки.

В цілому стандартні процедури: регулярна заміна масла, гальмівних колодок і свічок. Єдине, що довелося перебрати генератор один раз. Всі інші роботи робилися за власною ініціативою - поліпшили шумоізоляцію салону, додали більш якісну аудіосистему і зробили дистанційний запуск двигуна.

Основна перевага Pontiac Firebird в його зовнішньому вигляді. Хто любить класичні великі спортивні автомобілі, на інші дрібниці просто не зверне уваги. Машина має гарну динаміком, атмосферний двигун, без всяких турбін, розвиває табун в 200 коней, що дозволяє повністю насолодитися відмінною їздою по дорозі в своє задоволення. Не можна назвати автомобіль практичним, але ефектним точно. Для справжніх цінителів американських машин.

Прочитано 1449 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14