Notice: Trying to get property of non-object in /sites/pontiac.com.ua/components/com_k2/router.php on line 292
Відгук Pontiac Trans Sport 2.3 МТ 1995 р
Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

На автомобілі Pontiac Trans Sport 2.3 МТ випуску 1995 роки їжджу на протязі 4 років. До цього дуже мріяв купити цей американський автомобіль. На нову машину грошей не було, тому шукав підтриману в хорошому стані. Для мене найбільш важливо було, щоб кузов був цілий, без дефектів і не бував в ДТП. Звичайно, фінансові кошти були досить обмежені, тому знайти машину в повністю ідеальному стані було практично неможливо. При виборі перевагу віддав зовнішнім виглядом і станом кузова. З механікою довелося добряче попрацювати.

Ремонтувати довелося частково ходову частину, різні бортові системи, зокрема систему підтримки кузова, також були роботи по двигуну, але капітального ремонту вдалося уникнути, тому, як знос силового агрегату виявився не критичним. Під час ремонту довелося зіткнутися з такими труднощами як: пошук запчастин їх висока вартість і складність з пошуком хороших фахівців, які могли б якісно виконати ремонт.

Після того як технічно машина була повністю відремонтована і готова до експлуатації, трохи попрацював над салоном, привів його в повний порядок, почистив обшивку, прикупив деякі аксесуари і після цього машина була стала повністю готова.

Не дивлячись на значний вік, машина радувала хорошими динамічними показниками, керованістю. Особливо сподобався комфорт під час їзди, м'яка підвіска, стійкість на дорозі і в поворотах. За весь час експлуатації не було жодної несподіваною поломки, яка сталася б в момент, коли цього не чекаєш. Всі несправності прогнозовані і Популярні заздалегідь. Якщо регулярно проходити технічне обслуговування і встановлювати якісні витратні матеріали та запасні частини, що я і робив Pontiac буде служити довгий час, не доставляючи проблем і несподіваних поломок.

Зрозуміти що якась деталь або вузол скоро вийде з ладу можна по Індикаційна лампам, яких в авто достатню кількість, а також не природним звукам і шумів під час їзди. Я завжди намагався усувати проблеми, як можна швидше не затягуючи і не допускаючи появи серйозних люфтів, шумів і повного виходу з ладу. Тому машина завжди радувала мене і не підводила навіть у найважчих і далеких поїздках не дивлячись на свій вік і пристойний пробіг в кілька сотень тисяч кілометрів.

Прочитано 1385 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14