Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

До цієї машини ніколи не розглядав американські автомобілі в якості засобу пересування. Їздив на старих європейців: БМВ, Мерседес, СААБ. Але купив Pontiac Grand Prix, який мені сподобався з першого погляду. Великий салон, продуманий дизайн без прямих ліній, відмінна текстильна оббивка сидінь - просто мрія! Тільки на місці водія розумієш, що ця машина створена, перш за все, для водія. Продумана приладова панель з величезними індикаторами: посередині - тахометр зі спідометром, з боків - покажчики температури і палива. У комплект входять: дві подушки безпеки, електропакет (але без підігріву стекол), кондиціонер, круїз-контроль, система АВС. Спробуйте знайти автомобіль такого класу в такій комплектації в Європі!

Після Мерседеса салон Понтіак великий. Особливо я в цьому переконався, коли мені треба було привезти на дачу вхідні двері. Збільшивши багажник, склавши заднє сидіння, я спокійно її засунув в машину.

Під час руху відчуваєш себе ізольовано як в космічному кораблі - тихо і спокійно. Дорожній шум не проникає всередину при будь-якій швидкості. Іноді дається взнаки «дзвіночок» комп'ютера, повідомляючи, що поворот треба було вимкнути півкілометра назад.

Хоча машина стара, але ремонтую її я нечасто. Запчастини GM ходять дуже довго навіть за нашими убитим дорогах. Заглянувши під машину, ви зрозумієте, що її створили для людей, а вже потім для зменшення грошових витрат у виробництві та ваги. Я впевнений, що при аварії вціліти в Понтіак набагато більше шансів ніж, наприклад, в Мерседесі.

Витрата палива при моторі об'ємом в 3,1 літр і автоматичній коробці передач в міському циклі 12 літрів. Причому ллю 92-ий! Для прикладу СААБ 9000 споживав теж 12 літрів, але вже 95-го бензину при набагато скромніших параметрах. Проїхавши на Pontiac Grand Prix в загальному підсумку 200000 км., Я міняв масло кожних 20000 км., Я з подивом дізнався, що він масло не бере! Одна умова - олія повинна бути відмінної якості.

Американські силові установки славляться не так потужністю як великим крутним моментом і абсолютною надійністю. На позначці спідометра в 194 км / год паливо відсікається. Обмежувач я знімати не збираюся. Мені швидкості і так вистачає. В управлінні автомобіль слухняний і кермо чуйний. Дуже хороша плавність ходу. Коли на європейця кожна ямка передається жорсткій підвісці, в понтіаку не поїдеш, а «пливеш».

З недоліків, з досвіду експлуатації, я б відзначив примхливу електрику і явну недостатність «рідного» ближнього світла. А так відмінний автомобіль.

Прочитано 903 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14