Notice: Trying to get property of non-object in /sites/pontiac.com.ua/components/com_k2/router.php on line 292
Відгук: Pontiac Bonneville
Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Коли я купував Pontiac Bonneville у колишнього власника, то дуже переживав щоб цей «мастодонт» помістився в моєму гаражі довжиною 6 метрів. Вліз, але простору залишилося небагато. Два місяці звикав до габаритів Бонневіль на вулицях. Хоча мені й подобаються великі машини, але тут автомобіля дуже багато. Це і є його єдиний недолік. В іншому Pontiac Bonneville - просто супер!

Таких машин у людей на руках взагалі одиниці. Перший час ніяково, коли ти їдеш по вулиці і бачиш, як у перехожих повертаються голови слідом. Були й такі, що просили і сфотографуватися в машині. Кілька разів возив на автомобілі наречену з нареченим. Жінки і діти від такої машини просто фанатіють!

Рухова установка потужністю в 240 к.с., об'ємом 3,8 літра залишає далеко позаду всіх інших учасників руху. Маючи турбонаддув безсумнівно можна стати лідером вуличних гонок.
Усередині в салоні дуже комфортно. Простору вистачає з надлишком як спереду, так і на задніх посадочних місцях. Сидіння оббиті прекрасно виробленою шкірою, що робить автомобіль ще більш привабливим. Ніде я себе так зручно на місці водія не відчував як в кріслі водія в понтіаку. Особливо це цінуєш після довгих переїздів в кілька сот кілометрів.

Перш Pontiac Bonneville у мене у володінні був Volkswagen Passat. Обслуговування Понтіак за рік обійшлося в три рази дешевше «німця». Запчастини не проблема - виписую по каталогу в інтернеті. Крім того Бонневиль їздить на 92-му бензині. Влітку машина при включеному кондиціонері бере 17 літрів палива, а в звичайному режимі йде близько 15 літрів.

З безумовних переваг Бонневіль потрібно відзначити чудову підвіску. Вона висока і на навіть дуже поганій дорозі треба вміти її пробити або посадити автомобіль в яму.
Також дуже добре продумана підсвічування салону, яка включається при відкритті дверей.
При всіх перевагах Pontiac Bonneville є і трохи дьогтю. По-перше, обшивка салону і шкіра сидінь вимагає ретельного догляду. Машина не нова і якщо запустити цю справу, то вона скоро втратить представницький вигляд. Кілька напружує обмеження швидкості до 180 км / год, але це, так би мовити, справа смаку. Великий мінус для наших умов це відсутність буксирувальних пристроїв як ззаду, так і спереду. Вага у машини досить великий, тому на зиму обов'язково поміняйте гуму. Ставте якісні американські шини.

Прочитано 1326 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14