Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Понтіак вирішив купити після того як поїздив на багатьох японських і європейських авто, серед яких були такі марки як: Ауді 80, Мазда 6, Опель Омега, але все ж хотілося поїздити на справжньому американському автомобілі. Купівля могла б і не відбутися, якби не нагодився Pontiac Vibe 2004 року в хорошому стані і за доступною ціною. В автомобілі найбільше сподобалося технічний стан. Все було в ідеалі, кузов, салон, двигун і все інше. Трохи поторгувавшись, мені вдалося навіть домогтися приємного зниження ціни на авто, що ще більше привернуло мене. Але я вирішив не ризикувати і перевірити машину на діагностиці яка показала що все добре і я довго не думаючи купив Pontiac Vibe з двигуном об'ємом 2.2 літра і пристойною комплектацією. 

Після покупки трохи поїздив і вирішив поміняти витратні елементи, такі як фільтра, АКБ, довелося поміняти гуму, так як вона була значно зношена, відразу замінив масло, і дещо по дрібниці. Сподобалися красиві легкосплавні диски на 16 дюймів. Після деяких замін вирішив випробувати машину на високій швидкості і в поворотах. Скажу відразу, це звичайно далеко не спортивна машина, але поводиться досить впевнено і добре реагує на маніпуляції кермом. Мотор теж показав себе дуже навіть добре в динаміці по місту і по трасі. Трохи не сподобалася коробка передач по реакції на перемикання. Але після декількох днів експлуатації авто я до неї звик і не можу сказати що є серйозні недоліки. У кожного автомобіля є певні особливості, до яких потрібно звикати певний час.

Звук мотора просто прекрасний, особливо коли наживаєш на педаль газу, і він набирає обертів, відчуваєш ніби за кермом спортивної машини. Хороші динамічні показники поєднуються з прийнятним витратою палива. По місту виходить в районі 13-14 літрів, якщо їздити в середній динаміці. Це звичайно не дуже економічно, але для такої машини цілком нормально. Якщо їхати по трасі не дуже швидко, то можна вкластися в 8-9 літрів, що цілком нормально. Трохи не сподобалася мені шумоізоляція салону, яка досить слабенька. Але це не така серйозна проблема при бажанні її можна поліпшити. Підвіска трохи жорстка, що впливає на комфорт. Але з іншого боку в поворотах машина поводиться дуже добре і їй легко управляти на високих швидкостях. За 4 роки експлуатації цей автомобіль мене не підводив і не вимагав значних вкладень, що дуже порадувало.

Прочитано 661 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14