Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

У мене досить велика сім'я дружина і 3 дітей, тому нашій старої машини виявилося зовсім недостатньо для комфортних поїздок на море і подорожей всією сім'єю. 

Тому відразу ж після продажу свого старого авто, вирішив підібрати щось підходяще за розмірами, характеристикам і в той же час щось незвичайне. Напевно, переглянувши американських фільмів мій погляд зупинився на Pontiac Montana, який я вже давненько доглядав для себе. У продажу таких машин не багато, в моєму місті взагалі не, виявилося, тому довелося шукати по всій країні. Основним критерієм при виборі була ціна і технічний стан. За ту суму, яка у мене була купити машину в ідеальному зовнішньому і технічному стані було практично неможливо, тому доводилося вибирати. Попався Pontiac Montana з двигуном 3.4 АТ 2004 року випуску в середньому стані. Щодо технічної частини проблем майже не було, за винятком дрібниць, в по кузову теж дефекти були але не критичні.

Після покупки у мене були деякі ремонти, але в основному по дрібниці, тому витрачати багато часу і грошей не довелося. Станом залишився задоволений. Салон в машині просторий, пристойно оброблений і практичний. Зовнішній дизайн не дуже гарний, але для мене то було не сильно важливо, головне що машина велика і вміщує всіх членів моєї сім'ї, крім цього має непогані характеристики позашляховика, що дає можливість їздити по легкому бездоріжжю. Найголовнішою перевагою є 7 посадочних місць, тому, вчасно подорожей ми маємо можливість брати з собою двох родичів або друзів. Якщо таких не знаходиться то на додаткові місця завжди можна покласти багаж. Крім цього в машині є ще й багажник пристойних розмірів, здатний вмістити необхідний багаж.

Машина має високі показники з безпеки і під час проходження креш-тестів отримала високу оцінку. Безпека це найважливіша перевага для сімейного автомобіля. Але про це я дізнався вже після покупки, до цього думок про безпеку чомусь не було. Машина управляється дуже навіть непогано, тяга хороша, не дивлячись на те, що двигун працює в парі з автоматичною коробкою передач на 4 швидкості, а маса машини дуже навіть не маленька. У змішаному режимі Pontiac Montana споживає близько 12 літрів бензину на 100 км, для такого обсягу і розмірів цілком нормально. Загалом машиною більш ніж задоволений.

Прочитано 541 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14
Яндекс.Метрика