Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Від батька мені дістався автомобіль Pontiac Grand Prix 2002 року випуску. Спочатку я хотів продати цю машину, тому як вона здавалася для мене занадто великий і старомодною. 

Тим більше запчастини на американські авто знайти у нас не так просто. Але поки я продавав на машині довелося неабияк поїздити, за цей час вона мені сподобалася, і я вирішив поки не продавати її. Пробіг у мого Pontiac Grand Prix був досить пристойний приблизно 250 тис км, але для такої машини це не дуже багато, зате потужності під 200 к.с цілком вистачало для того щоб непогано розганяти це великий автомобіль до пристойних швидкостей. Відразу ж після того як вирішив залишити машину замінив всі витратні матеріали з цим проблем не було, в іншому машина в ремонті не потребувала. Взагалі по інтернету можна замовити практично будь-які запчастини на цю машину, тому я не дуже сильно переживав би якби вона зламалася, але за 4 роки активної експлуатації в найсуворіших умовах машина, ні разу мене не підвела, міняв тільки витратні матеріали.

Всі обертаються, коли я проїжджаю по вулицях свого міста, тому що в ньому така машина тільки у мене. Це особливо радує і тоді я забувають просто про деяких незначних недоліках. Динаміка в машині дуже пристойна не дивлячись на те, що мій Pontiac Grand Prix седан пристойною маси. Витрата палива звичайно не маленький як для невеликої легковика європейського або японського виробництва, але для великого американця 12 літрів по місту, це абсолютно економічний варіант. По трасі можна укластися в 9 10 літрів на 100 км. Машина абсолютно не вибаглива і відмінно себе почуває на бензині АІ-92. Більшого їй і не треба. На поворотах авто не дуже верткий через довгу бази, але дорогу тримає дуже пристойно, особливо на хорошій гумі.

Комфорт в салоні на висоті, як і у всіх подібних авто американського виробництва. Двигун видає приємний дзюрчить звук, що доноситься в салон, шуму з вулиці практично не чути, завдяки гарній звукоізоляції. Оздоблення салону приємна і виконана з матеріалів високої якості, тому знаходиться з машині одне задоволення. Всі мої друзі і знайомі з якими я їздив на Pontiac Grand Prix просто в захваті від цього автомобіля на нього звертають увагу навіть представниці прекрасної статі, що для мене важливо. Машина подобається тільки на парковці займає багато місця.

Прочитано 486 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14
Яндекс.Метрика