Notice: Trying to get property of non-object in /sites/pontiac.com.ua/components/com_k2/router.php on line 292
Pontiac Grand AM 1991 року.
Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Автомобіль Pontiac Grand AM 1991 року випуску з'явився у мене після продажу старенького Опель Рекорд, на якому я від'їздив дуже багато. Шукаючи наступний автомобіль, хотілося знайти щось цікаве і рідкісне. Походивши по автомобільних ринків не один тиждень і переглянувши безліч оголошень натрапив на Pontiac Grand AM, який відразу здався не дивлячись на свій поважний вік, стильним і дуже цікавим автомобілем. Таких моделей було зовсім небагато, тому і вибирати, довго не довелося. Переглянувши кілька варіантів, вибрав машину в найкращому стані по кузову, салон теж був доглянутим, чистеньким і акуратненько. Були проблеми з ходової частини, трохи по мотору, але не критичні. Купуючи машину таких років, слід очікувати, що відразу ж після покупки потрібно буде зробити певний ремонт.

Після покупки я відразу ж став уважно оглядати машину. Відразу звернув увагу на встановлену акустичну систему, американську. Вона порадувала дуже якісним звуком, тому я міняти її не став. Трохи поїздив і з правого боку почав з'являтися стук, тому через деякий час вирішив звернутися до фахівців. Ремонт виявився не простим, довелося чекати деяких запчастин для ходової частини. Також мені замінили гальмівний циліндр, колодки, передні амортизатори і деякі інші деталі.

За двигуну було все добре за винятком масляної течі з під головки. Але вона була незначна, тому я довгий час не ставив машину в ремонт. Але з часом все-таки довелося тому, як постійно доливати масло в двигун теж не вигідно. Усунувши всі неполадки, автомобіль відкатав два роки і не доставляв ніяких проблем. Можу сказати, що в разі поломок якихось деталей, можуть бути труднощі з їх придбанням. У більшості випадків доводиться замовляти через інтернет, чекаючи доставки пару тижнів, іноді до місяця. Це один з недоліків, а, в загальному машина дуже надійна, м'яка, комфортна, радує керованістю і непоганий динамікою. Хоча вимагати чогось надприродного від двигуна якого близько 20 років не доводиться. Купівля Pontiac мене абсолютно не розчарувала і він за рівнем комфорту сподобався мені більше ніж попередній автомобіль, який також ніколи мене не підводив в плані поломок. Не дивлячись на вік Pontiac Grand AM практично не варився і має мінімум місць уражених корозією.

Прочитано 1182 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14