Версия для печати

З самого початку шукав американця з потужним двигуном і красивим спортивним дизайном, який би дозволив мені залучати всіх оточуючих і тим більше слабка стать. У оголошення виявилося не так багато варіантів, які підходили б мені за параметрами, тому довелося попотіти щоб знайти свій Pontiac G8 2007 року випуску з мотором на 3.6 літра атмосферним. 

У парі з коробкою передач на 6 швидкостей цей мотор показує просто відмінну динаміку і швидкість. Перший раз, проїхавшись на машині вчасно вибору я навіть не очікував такої відмінної тяги. Динаміка хороша, навіть не дивлячись на те, що машина важить близько двох тонн, а це дуже навіть не мало.

Не дивлячись на масу, сподобався не тільки розгін з місця до 100 км / год, а й гальмування на високій швидкості. Не довго думаючи і не намагаючись проїхатися ще щоб відчути всю красу цієї машини я вирішив купити її і швидше почати підкорення прекрасної статі. Оформивши всі документи на авто і виїхавши на трасу, щоб дати жару я повеселився на славу, та так що мало не вилетів з дороги на різкому повороті. Загалом, управління виявилося теж дуже навіть хорошим, машина не кренитися, добре тримає дорогу і здатна входити в круті повороти навіть на пристойній швидкості. Звичайно, моїх навичок водіння було явно недостатньо щоб повністю оцінити можливості цієї машини.

Всі знайомі були просто в захваті від моєї нової машини і навіть не очікували, що я можу вибрати саме таку модель. Багато навколишні дивилися заздрісними очима, тим більше що машина була як нова з пробігом всього 60 тисяч кілометрів. Згодом я почав знаходити деякі незручності, наприклад в регулюванні сидінь і розміщенні деяких елементів в салоні. Але в загальному салон в авто просто шикарний і зроблений із застосуванням тільки дуже якісних і красивих матеріалів.

Машина оснащена заднім приводом, при цьому забезпечує відмінне управління, маневреність і відчуття могутності, яке просто не передати. За 4 роки експлуатації машина мене жодного разу не розчарувала. Ремонтів крім заміни гальмівних дисків і технічного обслуговування не було. Гальмівна система при моєму активному режимі їзди, як втім і інші вузли авто випробовує значні навантаження. Взагалі на машину складно знайти кваліфікованих фахівців, тому в разі серйозної поломки можуть бути труднощі з пошуком майстерні і оригінальних запчастин. Але, в загальному машина просто чудова і я їй повністю задоволений.

Прочитано 607 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14