Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Я вже багато років підшукую для себе спортивний американський автомобіль, на якому можна було б виділитися серед своїх друзів, знайомих і багатьох інших автомобілістів. Переглянувши безліч варіантів відповідних для мене за ціною мені попався Pontiac Firebird 3.8 АТ 1998 року випуску. Машина була в середньому технічному стані, як зовні, так і внутрішньо. Але прекрасно підходила для мене за ціною та характеристиками. Таких моделей було дуже небагато в місті, тому щоб підібрати щось підходяще довелося їхати за кілька сотень кілометрів.

Купивши справжнього породистого американця після довгих пошуків я нарешті отримав душевне заспокоєння і хотів якомога швидше випробувати машину в справі. Хотілося, щоб машина була в ідеальному стані тому до першого ремонту і обслуговування виїхав лише кілька разів. Але цього вже було достатньо, для того щоб помітити величезний інтерес оточуючих відкрито витріщаються на мою нову машину, що особливо мене тішило.

Стан машини було посередній в деяких місцях навіть дуже зношене, тому над автомобілем довелося добряче попрацювати. Критичних поломок не було, але під заміну пішли всі витратні матеріали, фільтра, масла, рідини ремені, акумулятор, гальмівні колодки, деякі робили по мотору і ходової довелося поміняти, особливо по рульовому управлінню. Робота над машиною була нешвидко і не дешевої, бо не всі запчастини вдавалося швидко знайти і вартість їх досить не втішала.

В результаті витраченого часу, сил і грошей вдалося довести машину до повної бойової готовності. Під час їзди відразу ж порадував досить потужний і тяговітий мотор, що дозволяє відриватися по повній як в місті, так і на трасі.

Якщо говорити про інші характеристики, то ця машина не дуже зручна для постійного використання, практичність теж не радує. Але я прекрасно розумів ще під час покупки, що такі машини радують не зручність і практичністю, а зовсім іншими характеристиками, такими як потужність притаманна справжнім американським монстрам, драйв, ексклюзивність і краса, а зручність і комфорт це доля європейськи авто, яких на дорогах сотні і тисячі. Тому виділитися з такими машинами не реально на відміну від Pontiac, який радує справжніх цінителів м'язів карів. Загалом машиною повністю задоволений якщо використовувати її за призначенням.

Прочитано 844 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14