Notice: Trying to get property of non-object in /sites/pontiac.com.ua/components/com_k2/router.php on line 292
Pontiac Aztek 3.4 MT 2008 року випуску
Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Так сталося, що у мене з'явився дуже цікавий автомобіль Pontiac Aztek з двигуном об'ємом 3.4 літра. Насправді купувати це машину я не збирався, та й взагалі в найближчий рік не було конкретних планів придбати автомобіль.

Але друзі виїжджаючі за кордон на постійне місце проживання вирішили продати свій на той час Pontiac Aztek, яким, звичайно ж запропонували і мені. Сам не очікував але після того як посидів в машині, проїхався вирішив її купити не дивлячись на багато відмовки з боку рідних і близьких.


Машина виявилася в хорошому стані зовні і внутрішньо, доглянута, я знав, що вони купували її майже нової з невеликим пробігом, мені вона дісталася з пробігом 150 тисяч кілометрів. Для такої машини це зовсім не багато. Спочатку мене порадувало в ній просто все, прекрасна керованість, м'який хід, непоганий відгук на педаль газу, машина легко входить в будь-які повороти. Салон дуже просторий, якісно і добре продуманої оброблений. Багажник порадував ще більше, тому що в ньому можна помістити будь-який багаж для сімейних поїздок на далекі відстані.

Двигун приємно дзюрчить і забезпечує хорошу динаміку при відносно невеликій витраті палива. Звичайно, деякі елементи дизайну салону і кузова мене явно відштовхували, особливо на самому початку, тому як просто вже звик до європейських автомобілів. Поїздивши трохи на машині я почав знаходити деякі її недоліки, не сподобалася гальмівна система, яка почала ламатися після того як я проїхав всього 15 тисяч кілометрів. Проблеми почалися з гальмівними циліндрами, знайти які на автомобільному ринку не вдалося, довелося замовляти в інтернеті і очікувати доставки.

Під час експлуатації були проблеми і поломки по ходової частини, але на це не скаржуся, тому що їздив на машині не шкодуючи її по самим різним і навіть дуже поганих дорогах, тому думаю що будь-яка ходова частина не витримала б таких навантажень. За двигуну зовсім немає претензій, звичайно з таким обсягом можна було б отримати і більше потужності, але американські виробники завжди відрізнялися великою потужністю, а значними обсягами силових агрегатів. Тому я не став сильно засмучуватися. Єдине що стало трохи напружувати, так це витрата палива, яке дорожчає і знайти його на дану модель дуже не просто. В основному машина відмінна і практично ніколи мене не підводила.

Прочитано 1154 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:14