Notice: Trying to get property of non-object in /sites/pontiac.com.ua/components/com_k2/router.php on line 292
Малолітражний Pontiac Astre - відображення економічної кризи в США
Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Pontiac Astre - малолітражний автомобіль від Pontiac, який був аналогом Chevrolet Vega. Спочатку автомобіль створений для Канади, де й успішно продавався в 1973-1974 роки, в США дебютував в 1975 модельному році, змагаючись з іншими вітчизняними та зарубіжними малолітражні автомобілі.

Pontiac AstreУ 1968 році голова GM Джеймс Рош оголосила, що General Motors буде випускати новий міні-автомобіль в США протягом двох років. Мало того, що корпоративне управління приймає рішення увійти в міні-автомобільний ринок, а й прийнято рішення про розробку самого автомобіля. В GM сформована команда зі створення нового автомобіля під керівництвом Ед Коул, корпоративний дизайн виключно для Chevrolet Vega очолює Вільям Munser, який працював на Camaro. Відділ Pontiac отримав власну версію Vega для канадського ринку, під назвою Astre для 1973 модельного року.

Побудований на H платформі, автомобіль був доступний у вигляді хетчбека, седана, універсалу. Astre використовували Vega (2,3 л) чотирициліндровий двигун по 1976 рік. Двигун має блок циліндрів з алюмінієвого сплаву і чавунні головки блоку циліндрів з одним верхнім розподільчим валом. У 1977 році моделі Pontiac вже з новим серцем в (2,5 л) рядний чотирициліндровий двигун з чавунним блоком і головкою з накладними клапанами. Передачі є трьох-і чотирьох-ступінчастою ручною, п'ятиступінчастою механічною і трьома швидкостями автоматичної. Astre це задньопривідний автомобіль з «живою» задньою віссю. Моделі і зміни.

Згодом, розробники підкреслюють відмінну атрибутику Pontiac Astre, щоб диференціювати себе від Chevrolet Vega.

У 1974 модельний рік приніс укрупнення форм кара, переглянуті швидкісні характеристики - став швидше, тепер до його плюсів відносять не тільки економічність але і якісні характеристики. 1975 року - Astre з'являється на ринку США, з невеликою модифікацією під особливості країни

Astre разом з Vega в кінці 1977 модельного року був знятий з виробництва, хоча з конвеєра продовжували сходити і в 1978 і в 1979 роках, як модифікація моделі Pontiac Sunbird.

 

Прочитано 1580 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:08