Эти машины насквозь пропитаны духом регги и американских хай-вэйев.
Они проповедуют свободу от всех стереотипов и любовь к авантюрам...

Ford вважається однією з кращих бюджетних марок. Вони доступні за ціною, і їх обслуговування також часто обходиться дешевше, ніж у конкурентів. При цьому для їзди він цілком комфортний, оскільки володіє цілим набором функцій. Салон не пропускає шуму дороги, крісла зручно посаджені, в салоні просторо, а сама машина легка в експлуатації і чудово рухається. У Ford нормальний обсяг двигуна і невелика витрата бензину. Комплектація машини також не викликає нарікань.

Будь офіційний дилер Форд підтвердить, що продажі таких машин - справа прибуткова, оскільки у марки мільйони шанувальників.

Єдиний недолік, який знаходять автолюбителі у багатьох моделей Ford, - невеликий багажник. Однак якщо не планувати часті перевезення громіздких речей, то і мінус цей можна не брати до уваги істотним. Зате дами часто залишаються задоволені Ford, так як його зовнішній дизайн відповідає їх побажанням. При цьому не важливо, де купувався автомобіль, так як Форд в Ростові-на-Дону нічим не відрізняється від аналогічної моделі, купленої в московському салоні.

о речі, коробка передач також часто слугує вагомим аргументом при її покупці. Для недосвідчених водіїв важливим будуть і всі умови безпеки, які продумали розробники на випадок аварії. Наприклад, у Ford Mondeo передбачені надувні ремені для пасажирів задніх сидінь, які в разі ДТП перешкоджають травм, а для водія обладнано потрібну кількість подушок безпеки, в тому числі колінна. Для Ford Focus ST170 існують бічні подушки і фіранки безпеки, які також покликані зменшити ризик загибелі водія і пасажирів. Крім того, повинна спрацювати антиблокувальна система гальм, система контролю в разі засипання водія, а також система сканування перешкод на дорозі. Не дарма Ford вважає одним з кращих автомобілів саме для сімейного використання і частих поїздок з дітьми.

Прочитано 856 раз Последнее изменение Суббота, 25 августа 2018 15:11